O Nas

Na tym Blogu spotkacie wpisy aż trzech autorów 🙂

Maciej Piotr „Pangrys” Szczepański

Jestem wredny, złośliwy, po prostu Big, Bad and Ugly 😀 Miłośnik absurdalnego humoru Mothy Pythona i nieco mocniejszego brzmienia, który z nad pełnej szklanicy obserwuje wpływ rewolucji w IT na zmiany zachodzące w naszym życiu. Po godzinach uwielbiam odprężyć się, grając z przyjaciółmi w kolejne sieciowie FPS. Uwielbiam dobre SF i wszystkie filmy z serii Star Wars ,oczywiście poza „Ostatnim Jedi” …

Lubię też grzebać w starych laptopach i przywracać je do życia by potem obdarować komuś, kto bardziej potrzebuje takie sprzętu niż ja. A wieczorami często służę jako nieustający helpdesk.

Dzięki współpracy z działami PR wielu czołowych firm ze świata IT, testuję i recenzuję sprzęt oraz rozwiązania technologiczne na łamach swojego bloga. Od jakiegoś czasu pisuję i recenzuję sprzęt, jako bloger na portalu Dobreprogramy.pl. Pracowałem również w redakcjach portalów Battlefield.pl oraz Dobreprogramy.pl.

Dumny członek programu Microsoft First League 🙂

Michał „Lemniskata” Żukowski

Autor niniejszych tekstów jest prawnikiem i interesuje się prawem szeroko pojętego Internetu, nowoczesnych technologii oraz powiązanych z nimi praw wyłącznych.
Tematyka jego wpisów ma za zadanie porządkować niektóre sprawy oraz pomóc w zrozumieniu niektórych zasad funkcjonowania praw dotyczących nowych technologii. Nie ogranicza się on jednak wyłącznie do aspektów teleinformatycznych.

025

Piotr „Ronin” Broda

Jest grafikiem komputerowymi i za razem miłośnikiem rekonstrukcji historycznych, z zamiłowania fotografuje wszystkie imprezy łącznie z tymi związanymi z grami komputerowymi. Stały bywalec takich imprez jak: IEM, PGA, Pyrkon, Hot Zlot , ITechDay … ect.
Po godzinach wirtualny wojownik Battlefield oraz reanimator komputerów. Prowadzi blog na portalu dobreprogramy.pl

Życzymy miłej lektury.