Star Wars Jedi: Fallen Order a raczej Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Jeszcze nie opadły emocje po obejrzeniu teasera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen a na Star Wars Celebration w Chicago przekazano dla nas doskonałą wiadomość. Wreszcie wysłuchano próśb graczy i dostaniemy grę z uniwersum Star Wars bez multiplayera. Star Wars Jedi: Fallen Order, bo tak brzmi tytuł nowego dzieła studia Respawn, który odpowiada za takie tytuły jak niesamowita seria Titanfall czy hit ostatnich miesięcy, czyli APEX powstanie na sprawdzonym silniku Unreal Engine 4. Według zapowiedzi twórców, w tej grze nie będzie multiplayera i mikrotraksakcji. Ma to być klasyczna rozgrywka dla jednego gracza z długą fabułą.

Akcja gry ma być osadzona pomiędzy II a IV episodem Star Wars i będzie pokazywać narodziny Imperium. Gra ma się ukazać na konsole Xbox One i PS 4 oraz na PC dopiero 15. listopada br. Tak więc poziostaje nam tylko cierpliwie czekać bowiem sam tytuł zapowiada się naprawdę dobrze. Przynajmniej ja na 200% zakupie dwa egzeplarze gry …

Mam syna, którego wychowałem w miłości do Star Wars i oczywiście też będzie chciał w nią pograć 🙂

About the Author

Pangrys
Miłośnik absurdalnego humoru Mothy Pythona i nieco mocniejszego brzmienia, który z nad pełnej szklanicy, obserwuje wpływ rewolucji w IT na zmiany zachodzące w naszym życiu. Po godzinach uwielbiam odprężyć się, grając z przyjaciółmi w kolejne sieciowie FPS. Lubi grzebać w starych laptopach i przywracać je do życia. Dzięki współpracy z działami PR wielu czołowych firm ze świata IT, testuję i recenzuję sprzęt oraz rozwiązania technologiczne na łamach swojego bloga. Prę przed siebie pamiętając motto "Nie głupi ten co nie umie lecz ten który nie chce się nauczyć"