[IEM 2016] Zapraszam na Intel Extreme Masters do Katowic :)

IEM

Na pewno większość z Was już o tym wie, ale pozwolę sobie przypomnieć, że w dniach 4 -6 marca 2016 r. w katowickim Spodku już po raz czwarty odbędzie się Intel Extreme Masters. Impreza, na którą powinien przyjechać każdy fan e-sportu. Na nadchodzącej edycji IEM, będziemy mogli obserwować grę najlepszych graczy w takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i StarCraft II. Mam tylko nadzieję, że w finałach ujrzymy również i polskie drużyny, na co mamy duże szanse. W League of Legends rywalizować będzie 8 zespołów gdzie stawką jest 100 tys. USD nagrody, zaś o tytuł mistrzów Counter Strike: Global Offensive i 250 tys. USD powalczy aż 16 drużyn.

Oczywiście Intel Extreme Masters to nie tylko finały i zacięte mecze, ale również możliwość obejrzenia i zakupienia najnowszego sprzętu na targach elektronicznej rozrywki IEM Expo, które odbędą się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, przylegającego do Spodka. Nie można też zapomnieć o corocznym konkursie Cosplay dla graczy przebranych w kostiumy bohaterów z mang, anime, gier komputerowych, książek, filmów czy komiksów.

Polecam, bowiem na terenie IEM można spotkać ludzi w naprawdę odjechanych kostiumach, otoczonych wianuszkiem chętnych do zrobienia wspólnych fotografii. Spójrzcie sami na zdjęcia kolegi Olmeca:)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

I na koniec by Was jeszcze raz zachęcić, polecam obejrzenie filmiku podsumowującego IEM 2015.

Przypomnę tylko, że wstęp na Intel Extreme Masters oraz Intel ESL Expo będzie całkowicie bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych, z uwagi na dużą popularność imprezy, widzowie będą mieli możliwość kupienia biletów dających wcześniejszy wstęp na IEM.
Ja tam będę, a Wy ?? 😀

About the Author

Pangrys
Miłośnik absurdalnego humoru Mothy Pythona i nieco mocniejszego brzmienia, który z nad pełnej szklanicy, obserwuje wpływ rewolucji w IT na zmiany zachodzące w naszym życiu. Po godzinach uwielbiam odprężyć się, grając z przyjaciółmi w kolejne sieciowie FPS. Lubi grzebać w starych laptopach i przywracać je do życia. Dzięki współpracy z działami PR wielu czołowych firm ze świata IT, testuję i recenzuję sprzęt oraz rozwiązania technologiczne na łamach swojego bloga. Prę przed siebie pamiętając motto "Nie głupi ten co nie umie lecz ten który nie chce się nauczyć"